Časté dotazy

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

Pro získání půjčky musíte splňovat tyto podmínky:

1) být občanem České republiky;
2) být ve věku od 18 do 62 let;
3) bezdlužnost;
4) mít vlastní bankovní účet;
5) uhradit registrační poplatek 1 Kč;

Jak se zaregistruji na vašem webu?

Na naší webové stránce si pomocí posuvníků nastavíte výši půjčky a počet dnů, na které si chcete peníze půjčit, potom zvolíte pole „Získat půjčku“ a vyplníte jednoduchý formulář. Pod formulářem musíte zaškrtmout okénko „Přečetl/a jsem a souhlasím se všemi podmínkami“ a poskytnout svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Dále musíte uhradit registrační poplatek 1 Kč na jeden z našich bankovních účtů. Po úhradě registračního poplatku Vám na telefonní číslo, které jste si u naší společnosti zaregistrovali, přijde SMS zpráva s dočasným heslem, které použijete pro první přihlášení. Po prvním přihlášení doporučujeme provést změnu hesla. Následně Vás budeme formou SMS zprávy informovat, zda jsme Vaší žádosti o půjčku vyhověli nebo ji zamítli. Žádosti o půjčky zpracováváme během pracovních dnů od 9 do 18 hod.

Mohu použit pro registraci mobilní číslo známého?

Pro registraci na našem webu musíte použit pouze vlastní číslo mobilního telefonu, které budete mít u sebe. Tímto se chráníte, aby nedošlo ke zneužití dočasného hesla a informací, které obdržíte od nás ve formě SMS zpráv.

Mohu použit pro registraci číslo bankovního účtu známého?

Při registraci musíte platbu provést z bankovního účtu, který je vedený na vaše jméno. V případě nesplnění této podmínky bude Vaše žádost o půjčku zamítnuta.